سبد خرید 0


همواره در تمام دنیا مشتریان راضی بهترین فروشندگان محصول بوده اند و مهم ترین اصل فروشگاه اینترنتی دیجی آف وایت رضایت مشتریان خود بوده است .


شرایط بازگشت کالا :

1 _ در صورت وجود آسیب دیدگی فیزیکی در کالای خریداری شده ( مانند : شکستگی _ پارگی _ خراشیدگی و …) میتوانید به تیم پشتیبانی گزارش داده و جهت مرجع کالای خود ( حداکثر طی 24 ساعت پس از تحویل کالا ) راهنمایی های مربوطه را کسب و اقدام کنید .

2 _ عدم مطابقت محصولی که سفارش داده اید با محصولی که دریافت نموده اید .

( دقت داشته باشید طی 24 ساعت پس از دریافت سفارش باید به تیم پشتیبانی گزارش دهید )

3 _ مورد پسند واقع نشدن کالای سفارش داده شده ( در صورت وجود مورد  ذکر شده شما میتوانید با شماره پشتیبانی فروشگاه تماس گرفته و مشکل را توضیح دهید در صورت امکان همکاران ما در تیم پشتیبانی جهت مرجوع کالا راهنمایی های لازم را انجام داده و میتوانید کالای خود را مرجوع کنید)

4 _ مغایرت سایز محصول خریداری شده

( چنانچه محصولی که خریداری فرمودید سایز مورد نظر شما نبود طبق شرایط توضیح داده شده میتوانید گزارش داده و جهت مرجوع یا تعویض کالای خود اقدام کنید )

مواردی که در مرجوع کالا لازم است به آن ها توجه داشته باشید :

1 _ تمامی محصولات مرجوعی باید در حالت اولیه و جعبه ی اصلی خود  کالایی که دریافت کرده اید باشند ( بدون هیچ نوشته یا مورد اضافه ای روی پک بسته بندی اصلی کالا ) و همچنین کد سفارش دریافتی هنگام ثبت سفارش جهت مرجوع کالا لازم است ، در غیر این صورت کالای مرجوعی مجدد برای مشتری ارسال خواهد شد.

2 _  پوشاک و کفش همانند وضعیت اولیه نو باشند و فاقد لکه ، رنگ پریدگی و تاخوردگی باشند ) اتکت ،  مارک یا هر گونه متعلقاتی که همراه لباس یا کفش است مثل نمونه ی اولیه باشد در غیر این صورت مرجوع آن امکان پذیر نمی باشد )

3 _ اگر کالای شما دارای لوازم جانبی یا اقلامی همراه آن ( مانند باطری ، دفترچه راهنما ،  کابل ، اتکت ، بسته بندی خاص ) بود ، تمامی موارد باید مانند حالت اولیه همراه با کالای اصلی مرجوع شوند .

4 _ محصولات بهداشتی ( آرایشی ) و سلامتی به علت رعایت موارد بهداشتی در صورت باز شدن پلمپ اصلی کالا امکان مرجوع ندارند .

5 _ کالاهایی که نیاز به نصب و راه اندازی اولیه دارند می بایست توسط متخصص مربوطه نصب و راه اندازی شوند تا شامل گارانتی و مرجوع باشد

6 _ کارت های خرید اعتباری قابل ارجاع نمی باشند .

7 _ مرجوع تلفن همراه فقط قبل از ثبت در سامانه ی همراه و انجام اقدامات شخصی سازی و رجستر امکان پذیر است .

8 _ در صورت استفاده از کارت های تخفیف یا کد تخفیف ، هنگام مرجوع کالایی که با تخفیف خریداری شده همان قیمت پرداخت شده توسط مشتری ( قیمت با تخفیف ) بازگشت خواهد خورد نه قیمت اصلی کالا ( همچنین کالاهایی که به عنوان آفر و اشانتیون برای مشتری ارسال شده است فاقد شرایط مرجوعی می باشد )

کالاهایی که نمیتوان مرجوع کرد :

محصولات آرایشی و بهداشتی

محصولات سلامتی و طبی

محصولات لوازم خانه

محصصولات لوازم شخصی برقی

کارت هدیه های اعتباری فروشگاه

دسته بندی محصولات اکسسوری : لباس های زیر ( زنانه ، مردانه و بچه گانه) _ جوراب _ ساعت _ چتر _ شال و روسری _ لگ و ساپورت _ زیور آلات و…

تنها دسته بندی های که در بالا ذکر شده به دلیل رعایت مسائل بهداشتی و حقوق شخصی مشتریان محترم قابلیت بازگشت و یا تعویض را ندارند.

مراحل ارسال کالای مرجوعی :

لطفا قبل از هر اقدامی برای مرجوع کالا ، مشکل را با کارشناسان مربوطه در بخش پشتیبانی در میان بگذارید و بدن هماهنگی و تایید از مرجوع کالای خود خودداری کنید .

در صورت ارسال کالا بدون هماهنگی و تایید ، کالا برای فرستنده باز پس فرستاده خواهد شد 

از به وجود آوردن موارد اضافی بر روی بسته بندی و پک اصلی محصول جدا خودداری فرمایید . در صورت مشاهده مواردی مانند نوشته و برچسب و پاره شدگی بر روی جعبه ی اصلی مرسوله فاقد شرایط مرجوعی میباشد ( دقت کنید کالا را به خوبی در جعبه ی پستی ببندید تا در مسیر آسیبی به کالا و پک کالا وارد نشود )

پس از پست کالا به آدرس انبار فروشگاه اینترنتی دیجی آف وایت کد رهگیری و کد سفارش خود را برای کارشناس واحد پشتیبانی مربوطه ارسال فرمایید تا پس از بررسی کالای شما با شما تماس گرفته شود .

اگر محصولی که خریداری کرده اید دارای رمز عبور یا الگو و یا آی دی می باشد آن را بردارید تا واحد تست کالا بتوانند کالای شما را بررسی کنند .

روش های ثبت درخواست مرجوعی :

1 _ در قسمت پروفایل خود میتوانید بر روی گزینه ی ثبت درخواست مرجوعی کلیک کرده و مشخصات و درخواست خود را ثبت کنید .

2 _ همچنین میتوانید پرسش خود را از طریق ارسال تیکت به تیم پشتیبانی با عنوان خدمات پس از فروش در میان بگذارید .

پس از اتمام مراحل توضیح داده شده کالا را به آدرس و مشخصات زیر از طریق پست پیشتاز ارسال فرمایید :


شماره تماس : 70 – 40 -3270 [051]


آدرس : مشهد _ طلاب _ وحید 19/7  _ پلاک 254 _ انبار فروشگاه اینترنتی دیجی آف وایت

کد پستی : 9157757797

در صورت وجود ابهامات یا سوالات دیگر میتوانید برای برقراری ارتباط با ما گزینه

ارسال تیکت را انتخاب کنید و سوال خود را مطرح کنید .

برگشت به بالا