سبد خرید 0

** از اصالتش مطمئن باش **


درباره ضمانت اصلی بودن کالا دیجی آف وایت


شاید یکی از دغدغه های شما عزیزان در هنگام خرید کالا به صورت اینترنتی ، این باشد که آیا کالایی که از طرف این فروشگاه آنلاین به دست من رسیده ، اصل می باشد یا خیر ؟ و اینکه من چگونه می توانم متوجه این موضوع شوم ؟

اغلب کالاهایی که در دیجی آف وایت عرضه می شوند از شرکت های رسمی و قانونی با گارانتی های معتبر تامین می شوند و مورد تایید تیم بررسی دیجی آف وایت قرار می گیرند و بدون هیچگونه دخل و تصرفی در اصل کالا زیر نظر قوانین اتحادیه برای شما ارسال می شوند و دارای ضمانت اصالت هستند .

کشور سازنده در اصل بودن کالا ، بی تاثیر است و برندهای معتبر ، تضمین کنندۀ کیفیت کالا هستند . در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ، ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان تر است که در این کشور تولید شده اند .

جهت اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز در صورت تردید در اصل و یا اورجینال بودن کالا شما می توانید کالای خود را جهت بررسی مجدد ، باز پس فرستاده تا توسط واحد پشتیبانی بررسی های تکمیلی انجام شود .

پس از دریافت سفارش مورد نظر ، شما می توانید ظرف حداکثر 24 تا 48 ساعت این موضوع را با واحد پشتیبانی در میان گذاشته و پاسخ درخواست خود را دریافت کنید .

در صورت غیر اصل بودن کالای ارسالی تمامی هزینه های خریداری اعم از هزینه تهیه محصول و ارسال آن ،  به خریدار عودت داده خواهد شد و یا در صورت امکان ، محصول سالم در کمترین زمان ممکن دوباره ارسال می شود .

آن دسته از کالاهایی که فاقد اصالت هستند با عنوان غیر اصلی مشخص شده اند و شما می توانید به راحتی از اصالت کالایی که سفارش داده اید اطمینان حاصل فرمایید .

برگشت به بالا