سبد خرید 0

** در سریع ترین زمان ممکن **


یکی از مسائل مهم برای مشتریان تحویل فوری کالای سفارش داده شده می باشد .


ما در دیجی آف وایت جهت ایجاد حسی خوب و تجربه خریدی سریع و مطمئن برای شما اقدام به تحویل فوری و اکسپرس در برخی از شهر های بزرگ نموده ایم .

شما می توانید جهت تحویل اکسپرس کالای خود هنگام سفارش در صورت امکان مشخص کنید تا کالای خود را فوری و طی 24 ساعت پس از تایید سفارش دریافت نمایید .

همچنین شما میتوانید تاریخ و روز مشخصی را جهت تحویل کالای خود مشخص کنید تا در تاریخ اعلام شده از سمت شما کالا را دریافت نمایید.


امکان تحویل اکسپرس در حال حاضر در شهرهای مشهد و تهران وجود دارد .


هزینه ارسال اکسپرس 10.000 تومان می باشد که برای خرید های بالای 200.000 تومان رایگان است .

به زودی امکان ارسال کالا به صورت اکسپرس در کلان شهر هایی هم چون شیراز ، اصفهان ، اهواز و … ایجاد خواهد شد .

تحویل اکسپرس دیجی آف وایت به صورت زیر می باشد :

1 _ ثبت سفارش اکسپرس توسط مشتری

2 _ تایید سفارش توسط دیجی آف وایت ( 2 الی 3 روز کاری )

3 _ ارسال اکسپرس و فوری کالا طی کم تر از 24 ساعت

مواردی که در می بایست به آن ها توجه داشته باشید :

جهت دریافت کالای خود باید به درب اصلی منزل مراجعه کنید و پیک دیجی آف وایت اجازه ورود به ساختمان را ندارد . (به دلایل مختلف از جمله : حفظ امنیت و حریم خصوصی دیگر ساکنین ساختمان، نارضایتی بعضی از مدیران در ورود افراد غریبه به ساختمان و … که محدودیت هایی برای پیک ایجاد میکند)


امکان دریافت سفارش در مکان های عمومی مانند کافی شاپ ، رستوران ، هتل و … وجود ندارد .کالاهای با حجم و یا وزن بالا امکان ارسال به صورت اکسپرس را ندارند ( مانند : یخچال ، تلوزیون و … )در حضور پیک دیجی آف وایت، تعداد اقلام سفارش با فاکتور و موجودی در دست، کنترل شود.


اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخصی که مشخصات صاحب پروفایل را برای ثبت سفارش وارد کرده است ، برای تحویل سفارش ملزم به ارائه مدرک شناسایی معتبر ( مانند کارت ملی ) دارنده ی حساب کاربری، می باشد .

  • هم چنین امکان ارسال سفارش از راه های زیر امکان پذیر می باشد که شما مشتریان عزیز به صورت دلخواه می توانید هنگام ثبت سفارش نحوه دریافت را مشخص کنید :

1 ) پست پیشتاز :

شما میتوانید هنگام ثبت سفارش ارسال را از طریق پست پیشتاز انتخاب کنید .

پس از تایید سفارش شما و ارسال از طریق پست پیشتاز ظرف 24 تا 72 ساعت کالا به دست شما خواهد رسید .

هزینه ارسال از طریق پست پیشتاز 10.000 تومان می باشد که برای سفارش های بالای 200.000 تومان رایگان می باشد .

2 ) تیپاکس : 

یکی دیگر از راه های ارسال کالا تیپاکس است که در صورت وجود دفاتر تیپاکس در شهر مورد نظر ، شما می توانید ارسال از طریق تیپاکس را انتخاب کنید .

هزینه ارسال از طریق تیپاکس 14.000 تومان می باشد .

تمامی مراحل ذکر شده برای ارسال کالای شما عزیزان از بازه ی زمانی پس از تایید سفارش توسط دیجی آف وایت ( 2 الی 3 روز کاری ) در نظر گرفته شده است .

امکان دریافت سفارش سریع تر از زمان گفته شده در بعضی شرایط وجود دارد هم چنین امکان تعلیق و ارسال با تاخیر در برخی شرایط ویژه برای سفارش شما مشتریان وجود دارد .

برگشت به بالا